| Osa numero | 103A |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Alligator, Small |
| Leuka avautuu | - |
| Jännite - Nimellisjännite | - |
| Nykyinen arvostelu | 3A |
| materiaali | - |
| pinnoitus | Nickel |
| Materiaali - Eristys | - |
| Eristys | Non-Insulated |
| Väri | Natural |
| Pituus | 1.063" (27.00mm) |
| päättyminen | - |
| Määrä | 1 Piece |
| Arvioinnit | - |
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 54
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 6SIP
Varastossa: 109
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Varastossa: 0