| Osa numero | 223HMSAARB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST-NO |
| Kytkintoiminto | Off-Mom |
| Ota yhteyttä Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Rectangular Button |
| Asennustyyppi | Surface Mount, Right Angle |
| Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora | - |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | 4.50mm |
| Toimilaitteen suunta | Side Actuated |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| ääriviivat | 4.70mm x 3.50mm |
| valaistus | Non-Illuminated |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Käyttövoima | 160gf |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | Grounding Pin |
Valmistaja: CTS Electrocomponents
Kuvaus: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Electrocomponents
Kuvaus: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Electrocomponents
Kuvaus: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Electrocomponents
Kuvaus: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Varastossa: 0