| Osa numero | 220AMC04R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SP4T |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 50VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Rotary with Shaft |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Beryllium Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.327" (8.30mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: IC ADAPTER SOCKET .100" 8POS
Varastossa: 8691
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: IC ADAPTER SOCKET .100" 32POS
Varastossa: 377
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: IC ADAPTER SOCKET .100" 24POS
Varastossa: 3496
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: IC ADAPTER SOCKET .100" 16POS
Varastossa: 3058
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: IC ADAPTER SOCKET .100" 28POS
Varastossa: 2031
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: IC ADAPTER SOCKET .100" 14POS
Varastossa: 2026
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: IC ADAPTER SOCKET .100" 18POS
Varastossa: 1655
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: IC ADAPTER SOCKET .100" 20POS
Varastossa: 1371