| Osa numero | 219-9MSRF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 9 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 20VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Beryllium Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.170" (4.33mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 60A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 100A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 70A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 60A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 80A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 20A 120/240VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 15A 120/240VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 240VAC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 5A 240VAC
Varastossa: 0