| Osa numero | 210-9ESFD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 9 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 20VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Beryllium Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.204" (5.18mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: CONN PLUG
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
Varastossa: 9570
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
Varastossa: 8237
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
Varastossa: 787
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
Varastossa: 7656
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
Varastossa: 2537
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Varastossa: 1467
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
Varastossa: 1243
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
Varastossa: 0