| Osa numero | 209-2MS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST |
| Sijoitusten määrä | 2 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 20VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Raised |
| Yhteysmateriaali | Beryllium Copper |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.190" (4.83mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | No |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 60A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 100A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 125A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 110A 65VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 6A 125VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Sensata Technologies/Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 65VDC
Varastossa: 0