| Osa numero | 204-124LPST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 50mA |
| Jännitearvot | 24VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Slide (Standard) |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | - |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.359" (9.12mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal |
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED BLUE CLEAR 3MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED RED DIFF 3MM ROUND T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CIET-MDSM HANDLE ASSY S/L
Varastossa: 3
Valmistaja: ITT Cannon, LLC
Kuvaus: CONN HANDLE DL1/2/3,DLM1/2/3
Varastossa: 550