crydom, global expert in solid state switching technology, combines technology and innovation to provide customers a wide range of standard solid state relays and solid state contactors, and specializes in custom designed solid state switching solutions for any load control application. crydom is a brand of cst.
| Osa numero | M252525F |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Rakenne | Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 2) |
| SCR: iden määrä, diodit | 2 SCRs, 2 Diodes |
| Jännite - Pois päältä | 1200V |
| Nykyinen - Valtion (It (AV)) (Max) | - |
| Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) | 25A (DC) |
| Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) | 2.5V |
| Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) | 50mA |
| Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) | 300A @ 60Hz |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 75mA |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | Module |
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: RES SMD 22 OHM 5% 1/4W 1206
Varastossa: 10000
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 1206
Varastossa: 10000
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: RES SMD 100 OHM 5% 1/4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: RES SMD 3.9K OHM 5% 1/4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: RES SMD 220 OHM 5% 1/4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: RES SMD 1K OHM 5% 1/4W 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Beyschlag
Kuvaus: RES SMD 2.2K OHM 5% 1/4W 1206
Varastossa: 0