crydom, global expert in solid state switching technology, combines technology and innovation to provide customers a wide range of standard solid state relays and solid state contactors, and specializes in custom designed solid state switching solutions for any load control application. crydom is a brand of cst.
| Osa numero | L522F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Rakenne | Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 2) |
| SCR: iden määrä, diodit | 2 SCRs, 2 Diodes |
| Jännite - Pois päältä | 600V |
| Nykyinen - Valtion (It (AV)) (Max) | - |
| Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) | 25A (DC) |
| Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) | 3V |
| Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) | 100mA |
| Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) | 300A @ 60Hz |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Module |
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: CABLE ASSY RA MINI-SAS SFF80
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: CABLE ASSY RA MINI-SAS SFF80
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: CABLE ASSY MINI-SAS SFF8087
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: SATA FWD BREAKOUT CABLE CUSTOM
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: SATA FWD BREAKOUT CABLE CUSTOM
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: SATA FWD BREAKOUT CABLE CUSTO
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: CABLE ASSY STRAIGHT MINI-SAS
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: SAS CABLE SFF-8087 MINI-SAS
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: SFF-8087 MINI-SAS W/SDBND 0.6M
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: SFF8087 MINISAS WSDBND 05M
Varastossa: 0