Koti Tuoteseloste releet Solid State Relays DP4RSC60D60
Crydom Co. DP4RSC60D60
Osa numero
DP4RSC60D60
Valmistaja
Crydom Co.
Kuvaus
RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Solid State Relays
Crydom Co.
    207.53600/pcs
  • 5 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DP4RSC60D60
Osan tila Active
Piiri SPST-NO (1 Form A)
Tulostyyppi DC
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 5 mOhm
Kuormitusvirta 60A
Jännite - Syöttö 4.5 ~ 15VDC
Jännite - Kuormitus 1 ~ 48 V