Koti Tuoteseloste releet Solid State Relays D2425F-10
Crydom Co. D2425F-10
Osa numero
D2425F-10
Valmistaja
Crydom Co.
Kuvaus
RELAY SSR 25A 280VAC DC IN PNL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Solid State Relays
Crydom Co.
    21.00000/pcs
  • 20 pcs
Tuoteparametri
Osa numero D2425F-10
Osan tila Active
Piiri SPST-NO (1 Form A)
Tulostyyppi AC
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) -
Kuormitusvirta 25A
Jännite - Syöttö 3 ~ 32VDC
Jännite - Kuormitus 24 ~ 280 V
Asennustyyppi Chassis Mount or Panel Mount
Lopetustyyli Quick Connect - 0.187"/0.250"
Pakkaus / kotelo Hockey Puck
Toimittajan laitepaketti -
Releetyyppi Relay
Liittyvät tuotteet
D2410-B
Valmistaja: Crydom Co.
Kuvaus: RELAY SSR 10A 280VAC