Koti Tuoteseloste releet Solid State Relays ASPF240D3
Crydom Co. ASPF240D3
Osa numero
ASPF240D3
Valmistaja
Crydom Co.
Kuvaus
RELAY SSR 3A 240VAC SIP ZERO-X
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Solid State Relays
Crydom Co.
    7.42500/pcs
  • 10 pcs
    7.07500/pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero ASPF240D3
Osan tila Active
Piiri SPST-NO (1 Form A)
Tulostyyppi AC, Zero Cross
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) -
Kuormitusvirta 3A
Jännite - Syöttö 4 ~ 10VDC
Jännite - Kuormitus 24 ~ 280 V