| Osa numero | 831709C3.FR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-Mom |
| Nykyinen arvostelu | 100mA (AC) |
| Jännitearvot - AC | 250V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Toimilaitteen tyyppi | Lever, Simulated Roller |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | Actuator Mounted Right Side |
| Käyttövoima, momentti | 41gf |
| Vapauta voima | 7gf |
| Pretravel | - |
| Differential Travel | 0.009" (0.23mm) |
| yliliikkeen | 0.029" (0.74mm) |
Valmistaja: Crouzet
Kuvaus: SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Varastossa: 412
Valmistaja: Crouzet
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 250V
Varastossa: 0
Valmistaja: Crouzet
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V
Varastossa: 0
Valmistaja: Crouzet
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 250V
Varastossa: 0
Valmistaja: Crouzet
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 250V
Varastossa: 0
Valmistaja: Crouzet
Kuvaus: SNSW 10A X3 PINS=79219682
Varastossa: 0
Valmistaja: Crouzet
Kuvaus: SWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 250V
Varastossa: 0