| Osa numero | XRCGRN-L1-R250-00M02 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green |
| Aallonpituus | 525nm (520nm ~ 530nm) |
| Nykyinen - Testi | 350mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.7V |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | 36 lm/W |
| Nykyinen - Max | 500mA |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | 46 lm (40 lm ~ 52 lm) |
| Lämpötila - Testi | 25°C |
| Katselukulma | 100° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 3529 (9073 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | SMD |
| Koko / ulottuvuus | 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.181" (4.60mm) |
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XRC 530NM GREEN 39.8LM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XRC 535NM GREEN 39.8LM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED GREEN 535NM SMD XLAMP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XRC 535NM GREEN 39.8LM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED GREEN 500MA 7X9 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED GREEN 500MA 7X9 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED GREEN 500MA 7X9 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED GREEN 500MA 7X9 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED GREEN 500MA 7X9 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED GREEN 500MA 7X9 SMD
Varastossa: 0