| Osa numero | XPEBTT-01-R250-00T80 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | White, Cool |
| CCT (K) | 6000K ~ 10500K |
| Flux @ 85 ° C, virta - testi | - |
| Flux @ 25 ° C, virta - testi | 290 lm (280 lm ~ 300 lm) |
| Nykyinen - Testi | 1.05A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.5V |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | 79 lm/W |
| CRI (värintoistoindeksi) | 65 (Typ) |
| Nykyinen - Max | 1.5A |
| Katselukulma | 125° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1414 (3535 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.094" (2.39mm) |
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP XP-E TORCH WHT SMD
Varastossa: 0