| Osa numero | XPEBLU-L1-R250-00201 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Blue |
| Aallonpituus | 475nm (465nm ~ 485nm) |
| Nykyinen - Testi | 350mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.1V |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | 40 lm/W |
| Nykyinen - Max | 1A |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | 43 lm (40 lm ~ 46 lm) |
| Lämpötila - Testi | 25°C |
| Katselukulma | 130° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1414 (3535 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | SMD |
| Koko / ulottuvuus | 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.084" (2.13mm) |
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP 35.2LM FLUX BLUE SMD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED BLUE 1000MA 3.45X3.45 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED BLUE 1000MA 3.45X3.45 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED BLUE 1000MA 3.45X3.45 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP 39.8LM FLUX BLUE SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP 39.8LM FLUX BLUE SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED BLUE XLAMP CLR SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED BLUE 1000MA 3.45X3.45 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED BLUE 1000MA 3.45X3.45 SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED BLUE 1000MA 3.45X3.45 SMD
Varastossa: 0