| Osa numero | MLEBLU-A1-R250-000T01 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Blue |
| Aallonpituus | 475nm (470nm ~ 480nm) |
| Nykyinen - Testi | 150mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.2V |
| Lumens / Watt @ Nykyinen - Testi | 27 lm/W |
| Nykyinen - Max | 350mA |
| Flux @ Current / Temperature - Testi | 13 lm (11 lm ~ 14 lm) |
| Lämpötila - Testi | 25°C |
| Katselukulma | 125° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | SMD |
| Koko / ulottuvuus | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.052" (1.33mm) |
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP MLE BLUE 475NM 4SMD
Varastossa: 7000
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP BLUE 13.9LM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP BLUE 10.7LM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP BLUE 13.9LM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP BLUE 10.7LM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP BLUE 13.9LM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED XLAMP BLUE 10.7LM SMD
Varastossa: 0