| Osa numero | LP368PWN1-D0G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | White, Cool |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 400mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Square with Flat Top, 7.60mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.6V |
| Nykyinen - Testi | 30mA |
| Katselukulma | 130° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | - |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 4-DIP (0.200", 5.08mm) |
| Toimittajan laitepaketti | P4 |
| Koko / ulottuvuus | 7.60mm L x 7.60mm W |
| Korkeus (maksimi) | 4.85mm |