| Osa numero | CP43B-RGS-CV0Y0AA4 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 5165mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Oval with Domed Top, 4.00mm x 3.00mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.5V |
| Nykyinen - Testi | 70mA |
| Katselukulma | 90°, 35° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 624nm |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 4-DIP (0.200", 5.08mm) |
| Toimittajan laitepaketti | P4 |
| Koko / ulottuvuus | 7.60mm L x 7.60mm W |
| Korkeus (maksimi) | 6.60mm |
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 4DIP THRU HOLE
Varastossa: 180
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED RED CLEAR 4DIP THROUGH HOLE
Varastossa: 110
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED RED CLEAR 4DIP THROUGH HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 4DIP THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 4DIP THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED RED CLEAR 4DIP THROUGH HOLE
Varastossa: 0