| Osa numero | CLM3C-RKW-CUBVAAA3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 730mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.1V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 624nm |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 2-SMD, J-Lead |
| Toimittajan laitepaketti | 2-PLCC |
| Koko / ulottuvuus | 2.70mm L x 2.00mm W |
| Korkeus (maksimi) | 1.40mm |
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED WARM WHITE DIFFUSED 2SMD
Varastossa: 67500
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED WARM WHITE DIFFUSED 2SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED WARM WHITE DIFFUSED 2SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED WARM WHITE DIFFUSED 2SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED WARM WHITE DIFFUSED 2SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER DIFFUSED 2SMD
Varastossa: 0