| Osa numero | C566D-RFE-CV0X0BB1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Red |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 3995mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Oval with Domed Top, 5.20mm x 4.60mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.1V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 621nm |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | 5mm Oval |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 7.80mm |
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Cree Inc.
Kuvaus: LED AMBER CLEAR 5MM OVAL T/H
Varastossa: 0