| Osa numero | C503T-RAS-CX0A0CC1 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 10490mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 5.00mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.3V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 15° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 628nm |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | 5mm Round |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 13.50mm |