| Osa numero | C4SMT-BJS-CS14Q3T2 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Väri | Blue |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Blue |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 1040mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Oval with Domed Top, 4.00mm x 3.20mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.2V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 470nm |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | 4-mm Oval |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 10.50mm |