| Osa numero | CT131 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPST-NO (1 Form A) |
| Tulostyyppi | AC, DC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 24 Ohm |
| Kuormitusvirta | 130mA |
| Jännite - Syöttö | 1.37VDC |
| Jännite - Kuormitus | 0 ~ 350 V |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Pakkaus / kotelo | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 6-DIP |
| Releetyyppi | Relay |