Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit THF106K035P1F-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) THF106K035P1F-F
Osa numero
THF106K035P1F-F
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP TANT 10UF 35V 10% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumikondensaattorit
    7.29175/pcs
  • 20 pcs
Tuoteparametri
Osa numero THF106K035P1F-F
Osan tila Active
kapasitanssi 10µF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 35V
Tyyppi Hermetically Sealed
ESR (Equivalent Series Resistance) 161 mOhm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Axial
Koko / ulottuvuus 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)