| Osa numero | TC80 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 80µF |
| Toleranssi | -10%, +50% |
| Jännite - Nimellisjännite | 450V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.19 Ohm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 1.068A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.34A @ 2.4kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | - |
| Koko / ulottuvuus | 1.000" Dia x 3.125" L (25.40mm x 79.38mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Can |
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0