| Osa numero | TC72 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 10µF |
| Toleranssi | -10%, +50% |
| Jännite - Nimellisjännite | 450V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 17.39 Ohm |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | - |
| Ripple Current - korkea taajuus | - |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.875" Dia x 1.375" L (22.22mm x 34.93mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial, Can |
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TXC CORPORATION
Kuvaus: OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD
Varastossa: 0