| Osa numero | TAS106K035P1F-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 10µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| Tyyppi | Hermetically Sealed |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | F |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC STEREO USB AUD INTRFCE 48TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC STEREO USB AUD INTRFCE 48TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC STEREO USB AUD INTRFCE 48TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC STEREO USB AUD INTRFCE 48TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC STEREO USB AUD INTRFCE48-TQFP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC STEREO USB AUD INTRFCE 48TQFP
Varastossa: 0