| Osa numero | TAC475K035P05-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 4.7µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | 5 |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 0.47UF 35V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 4.7UF 15V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 4.7UF 35V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 47UF 10V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 4.7UF 35V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 0.47UF 35V 10% AXIAL
Varastossa: 0