| Osa numero | TAC105K035P02-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 1µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | 2 |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 1UF 20V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 10UF 6V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 10UF 6V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP TANT 1UF 20V 10% AXIAL
Varastossa: 0