| Osa numero | SK331M6R3ST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 6.3V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 880 mOhm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 300mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 330mA @ 1kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.098" (2.50mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.512" (13.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 8
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 400
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 199
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 1254
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0