| Osa numero | SH470M010ST |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 47µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 6.21 Ohm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 75mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 90mA @ 10kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.079" (2.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.433" (11.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 0