| Osa numero | PVC4247 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 4700pF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 200V |
| Jännitearvot - DC | 400V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.299" Dia x 0.701" L (7.60mm x 17.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.500" (12.70mm) |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |