| Osa numero | PVC4015 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 0.15µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 200V |
| Jännitearvot - DC | 400V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.571" Dia x 1.201" L (14.50mm x 30.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.969" (24.60mm) |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |