| Osa numero | PVC12112 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 0.012µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 475V |
| Jännitearvot - DC | 1200V (1.2kV) |
| Dielektrinen materiaali | Polypropylene (PP) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.571" Dia x 1.252" L (14.50mm x 31.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.969" (24.60mm) |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |