| Osa numero | PVC1082 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 0.82µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 70V |
| Jännitearvot - DC | 100V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.650" Dia x 1.598" L (16.50mm x 40.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 1.343" (34.10mm) |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |