| Osa numero | PVC1022 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 0.22µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 70V |
| Jännitearvot - DC | 100V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.449" Dia x 1.201" L (11.40mm x 30.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.969" (24.60mm) |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |