| Osa numero | MMP2P47K-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.47µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 160V |
| Jännitearvot - DC | 250V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester, Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.433" W, 0.276" T x 0.984" L (11.00mm, 7.00mm x 25.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | Long Life |