| Osa numero | MLS113M040EB0C |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 11000µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 40V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 36 mOhm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 16.9A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 19.5A @ 20kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 1.000" (25.40mm) |
| Koko / ulottuvuus | 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.500" (12.70mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | FlatPack |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1100UF 20% 75V FLATPACK
Varastossa: 32
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK
Varastossa: 19
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1100UF 20% 75V FLATPACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1100UF 20% 75V FLATPACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1100UF 20% 75V FLATPACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1100UF 20% 75V FLATPACK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1100UF 20% 75V FLATPACK
Varastossa: 0