| Osa numero | MLP102M200EB0D |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 1000µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 200V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 158 mOhm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 3.8A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 5A @ 20kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 1.000" (25.40mm) |
| Koko / ulottuvuus | 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.500" (12.70mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | FlatPack, Tabbed |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Varastossa: 7
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Varastossa: 0
Valmistaja: TDK Corporation
Kuvaus: FIXED IND 1UH 500MA 689 MOHM SMD
Varastossa: 8000