| Osa numero | LP822M035H3P3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 8200µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 51 mOhm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 2.69A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 2.959A @ 100kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.394" (10.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.181" (30.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Snap-In |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Varastossa: 380
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 8200UF 20% 50V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP
Varastossa: 0