| Osa numero | LP103M080H9P3 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 10000µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 80V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | - |
| Ripple Current - korkea taajuus | - |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.394" (10.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.969" (50.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Snap-In |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Varastossa: 189
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 80V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Varastossa: 0