| Osa numero | GP447 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| kapasitanssi | 47pF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 1000V (1kV) |
| Lämpötilan kerroin | SL |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| ominaisuudet | - |
| Arvioinnit | - |
| Sovellukset | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Disc |
| Koko / ulottuvuus | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.394" (10.00mm) |
| Paksuus (maksimi) | - |
| Lyijyväli | 0.252" (6.40mm) |
| Johtava tyyli | Straight |