| Osa numero | DMM2W2P2K-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 2.2µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 160V |
| Jännitearvot - DC | 250V |
| Dielektrinen materiaali | Polyester, Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.866" (22.00mm) |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 1.083" (27.50mm) |
| Sovellukset | General Purpose |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC RAD
Varastossa: 0
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
Varastossa: 0