Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CDV19FF151JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CDV19FF151JO3F
Osa numero
CDV19FF151JO3F
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 150PF 5% 1KV RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    1.63000/pcs
  • 10 pcs
    1.31250/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CDV19FF151JO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 150pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 1000V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.343" (8.70mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.500" (12.70mm)