Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD7FC271JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD7FC271JO3
Osa numero
CD7FC271JO3
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 270PF 5% 300V RADIAL
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    1.92100/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD7FC271JO3
Osan tila Active
kapasitanssi 270pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 300V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.173" (4.40mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.264" L x 0.110" W (6.70mm x 2.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.260" (6.60mm)