Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD4FD391FO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD4FD391FO3
Osa numero
CD4FD391FO3
Kuvaus
CAP MICA 390PF 1% 500V RADIAL
    3.59200/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD4FD391FO3
Osan tila Active
kapasitanssi 390pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
ominaisuudet RF, High Frequency
Koko / ulottuvuus 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.311" (7.90mm)