Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD4FD201GO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD4FD201GO3F
Osa numero
CD4FD201GO3F
Kuvaus
CAP MICA 200PF 2% 500V RADIAL
    3.01600/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD4FD201GO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 200pF
Toleranssi ±2%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
ominaisuudet RF, High Frequency
Koko / ulottuvuus 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.311" (7.90mm)