Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD4FC751GO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD4FC751GO3F
Osa numero
CD4FC751GO3F
Kuvaus
CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL
    4.49250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD4FC751GO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 750pF
Toleranssi ±2%
Jännite - Nimellisjännite 300V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
ominaisuudet RF, High Frequency
Koko / ulottuvuus 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.311" (7.90mm)