Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD622FO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD622FO3F
Osa numero
CD30FD622FO3F
Kuvaus
CAP MICA 6200PF 1% 500V RADIAL
    6.38400/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD622FO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 6200pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.780" L x 0.291" W (19.81mm x 7.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.870" (22.10mm)